Naši členové

Jaroslav Adam

Pes: Hugo z Chodského království - NO Zkoušky: ZMT, T1, OPT1 Závody: Klubový závod 2014 - 3. místo v kategorii rukáv   Dříve Ben (NO), zk. ZVV1

Josef Adam

Čestný člen Pes: Hero z Chodského království - NO Zkoušky: ZMT, T1, OPT1, OPT2, ZM, ZVV 1, ZPO 1

Viliam Buček

Pes: Sax z Adaru - NO Zkoušky: ZOP, ZMT Závody: Klubový závod 2014 - 2. místo v kategorii rukáv  

Hana Čápová

Pokladník Psi: Danny Novterpod - BOM, Agáta Buranos Lobos - BOM a Barbie Frany Greis - NO Zkoušky: Danny: ZOP, ZPU 1, ZPU 2, BH, FPr 1, FPr 2, FPr 3, IPO 1, IPO 2, IPO 3, FH 1, ZZO, ZM, ZPS 1,  ZPO 1, ZVV 1, ZVV 2, ZMT, T 1, OPT 1, OPT...

Pavel Černý

Předseda, figurant a výcvikář Pes: Pram Z Elbu, Cicero Frany Greis, Áres z Venkovského dvora Pram: Zkoušky: ZOP, ZVV1, ZVV2, ZVV3, ZPS1, ZPO1,  ZMT, OPT1, OPT2, OPT3, H1 Úspěchy: 2008: Velká cena Zvoleněvse - 3.místo                2009:...

Hana Grznárová

Psi: Elsa, Cedar, Bobík, Holina,....- NO Zkoušky: Elsa: ZZO, IPO 1, ZVV 3, ZMT                   Cedar: ZVV 1 Úspěchy:

Gerhard Holý

Pes: Baal z Tetína nad Berounkou - RTW

Blanka Janebová

Pes: Yner Hronovský pramen - NO

Tomáš Kasík

Kladeč stop

Lenka Kasíková

Hospodář Psi: Max - kříženec a Lakyna - Aljašský malamut ┼ Zkoušky: ZZO, ZOP Úspěchy: 2009: Klubový srandamač - 2. místo                  2012: Klubový závod - 2. místo v kategorii ZZO

Lukáš Málek

Pes: Parisa od Policie ČR - NO

Pavlína Málková

Pes: Black Star Helfra - AUO

Jiří März

Čestný člen Pes: Asta - NO

Eva Petriková

Pes: Atom Rhodopy a Arien od Barunky - NO Atom: Zkoušky: ZZO, ZOP, BH Závody: Klubový závod 2013 - 1. místo v kategorii Poslušnost                Klubový závod 2014 - 3. místo v kategorii Poslušnost   Arien: Zkoušky: ZZO,...

Hana a Tomáš Riesovi

Psi: Bixi z Aknalu a Gira ze Sovýho mlýna - NO Bixi: Zkoušky: ZOP Závody: Klubový závod 2014 - 2. místo v kategorii Poslušnost Gira: Zkoušky: ZOP, ZZO, ZMT, T1, OPT1  

Radek Žemlička

Pes: Bailintin Speed Sionella - BŠO Zkoušky: ZZO, ZMT