Kniha návštěv

Datum: 11.03.2011

Vložil: Hanka

Titulek: Re: Re: Re: ODKAZ NA VÝCVIKOVÉ CENTRUM CHLÍSTOVICE

Určitě je to dobrý nápad. Lidičkám na cvičáku to povim a kdybychom někdo od nás měli zájem, tak dám vědět. Za sebe můžu říct, že bych se ráda zúčastnila, když se termín nebude krýt s něčím, co už máme neplánované. A o jaký že jde cvičák? :-)

Datum: 11.03.2011

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: Re: Re: ODKAZ NA VÝCVIKOVÉ CENTRUM CHLÍSTOVICE

..tak bylo by to na cvičáku v Plané https://zkoplana.webnode.cz..zatím jen zkouším jestli by byl vůbec zájem..10 lidí sice není tak moc,ale na druhou stranu ano..třeba lidem u nás na cvičáku se to zdá dost drahé a nebo tenhle způsob výcviku prostě neberou..aniž by věděli..aniž by zkusili..aniž by se přesvědčili..jinak do Chlístovic jezdím s kamarádkou ze cvičáku, dále pak jezdí jedna kámoška z Plzně a jedna z KV..pak vím ještě o dalších 3 lidech,kteří by také chtěli..na jaře už se tenhle víkend pokoušeli zorganizovat v Domažlicích,ale nakonec to skončilo právě na lidech a hlavně asi na těch penězích :-(..jinak Roman by byl ochotnej a je fakt v pohodě..cvičí podle J.Ščučky, takže výcviky jsou hodně podobné a hlavně obrany v jeho podání nám maximálně vyhovují..když tak dejte vědět..aspoň předběžně..kdyby to klaplo, bylo by to fajn..na druhou stranu když ne,také se nic nestane..cestu do Chlístovic už máme s holkama najetou :-)

Datum: 02.03.2011

Vložil: Hanka

Titulek: Přenáška o etologii

Ahojky,
26.3. proběhne v kulturním domě v Dolním Žandově přednáška o etologii. Vstupné je 50 Kč a přednášet bude Roman Končel. Já s Pavlem se tam chystáme. Máte zájem ještě někdo další?

Datum: 23.02.2011

Vložil: Jana Kučerová

Titulek: Štěňata malého knírače pepř a sůl s PP

Chovatelská stanice ,,Ze Židenických zahrad" nabízí štěňata malého knírače pepř a sůl s PP vhodná pro chov, výcvik i jen tak pro radost a pomazlení.

Otec: Rebel Amis z Roznetu (klidný a vyrovnaný psí sportovec)
- výstavy: výborný 1, ČKŠ
- bonitace: 00/5A/5
- složené zkoušky: ZMMP, ZZZ, RHE, ZZP1, OB - Z, OB1
- coursing: licence, mistr ČR, mistr Slezska a Čech, coursingový vítěz roku 2008
- umí flyball :-)

Matka: Droga z Apatyky (energická, sportovně založená fena, velmi pečlivá matka)
- výstavy: výborná 1, VTM, VT, KV (mladá fena s výbornými výstavními předpoklady)
- bonitace: 00/4A/5

Štěňata: 2 psi a 3 feny – POZOR – VOLNÁ UŽ JEN 1 FENA A 1 PES, plně odčervená a očkovaná, tetovaná

Odběr: koncem února či začátkem března 2011

Kontakt: Jana Kučerová, ČR, Brno, tel.č.: 774909012, 544525459, www.zezidenickychzahrad.websnadno.cz

Datum: 24.11.2010

Vložil: Levka

Titulek: Ahojky

Hani, prosím Tě, řekni Pavlovi, ať si přečte mejla a odpoví.Děkuji. Pozdravy Všem Psala jsem mu, že mám jít ještě na jednu operaci atd a on mě sdělil, že mě jako v klubu jaksi nechcete.Žádala jsem, abych mohla platit prozatím jen ten udržovací příspěvek 150Kč(na cvičiště nechodím, tudíž nepoužívám nic Z VAŠICH věcí, ale sdělil mě, ža s tím nesouhlasí VŠICHNI!!! A co se jedná o brigádnické hodiny k těm jsem mu napsala na mejla!!! Díky za vyřízení.

Datum: 31.10.2010

Vložil: Iva Karafiátová

Titulek: Australský ovčák s PP

Nabízím poslední 3 volná, krásná, zdravá štěňátka v barvě red tri s PP. Jedná se o velmi perspektivní, kvalitní a zdravé spojení. Štěňátka vhodná na výstavy, výcvik, sport, canisterapii...(z předešlých odchovů máme jedince úspěšné ve výcviku, agi i canisterapii, všichni jedinci zdraví a ti, kteří mají RTG tak vždy s výsledkem 0/0!!!!) Otec: Mill Creek's Kevin King of Oz-imp. USA DNA CEA/PRA neg. ,DKK 0/0, DKL 0/1. Velmi krásný, zdravý, mohutný, neagresivní, oddaný a milující pes, který působí v úspěšné chovatelské stanici. Matka: Beauty Mladá Živa-DNA CEA/PRA neg. optigen DNA / CEA normal, DKK 0/0. Beauty je šampionka několika zemí: PL, UA, SK, SR, Bosna a Hercegovina, Černá hora, Krajský vítěz. Zkoušky: ZZO, BH, ZOP, připravena na ZPU1 a ZM. Aktivně trénující agility. Štěňátka budou několikrát odčervena ,naočkována, čip+EURO pas, řádná socializace(odchov v bytě), zvyklá jezdit v autě, chovat. servis samozřejmostí a trvalý kontakt podmínkou. Více informací www.aussies.cz

Datum: 15.08.2010

Vložil: Eliška a Grem

Titulek: Vše nej k svátku

Ahoj Hanko,
přejeme ti všechno nejlepší k tvému svátku.
S pozdravem Eliška a Gremík

Datum: 20.08.2010

Vložil: Kuju:-)

Titulek: Re: Vše nej k svátku

Ahojky,
děkuju! Přečetla jsem si to až teď. Nešel nám totiž net. Uvidíme se zítra na výstavě!
Zatim papa Hanka

Datum: 28.07.2010

Vložil: Pavlínka a Sanny

Titulek: Dotaz

Ahojky Hani no kdy bude zkouška bez speciálních cviků.. a byla by možnost i bez aportu nějak to Sannynce nejde..:(

Datum: 28.07.2010

Vložil: Hanka

Titulek: Re: Dotaz

Ahojky, 5. září můžeš zkusit ZOPku. Neni tam aport a speciální cviky jsou lehčí. Až přijdeš na cvičák, tak ti ukážeme, co všechno tam je.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek